O Bodhi

O Bodhi

Vítejte ve světě Thajských lázní

Originální a jedinečná thajská kosmetika založená na tradicích dávných orientálních lázní posílí vašeho ducha a obnoví vaši přirozenou krásu a zdraví.

Při našich produktech vycházíme z tradičních receptur, dávných moudrostí, přičemž klademe důraz na pravost původu. Používáme tradiční postupy výroby, při jejichž základem jsou čisté přírodní ingredience, bylinné výtažky, esenciální oleje. Uvědomujeme si silný vliv léčivé aromaterapie, protože náš vnější vzhled je úzce propojen s naším vnitřním bytím. Výsledek - naše produkty - napomáhají harmonizovat tělo i duši. Používání té správné kosmetiky vás účinně ochrání před nezdravými vlivy na organismus a zároveň pomůže vyniknout pravé kráse a podpoří vnímání sebe sama v souladu s přírodou.

Složení z přírody

V našich kosmetických přípravcích nejsou žádné škodlivé chemické sloučeniny, které by se mohly akumulovat v těle. Také nepoužíváme složky, které nejsou dobře známé nebo jejich účinek není dlouhodobě prokázán. Produkty Bodhi jsou bezpečné pro vaše tělo a bezpečné pro životní prostředí. Více o složení kosmetických výrobků .

Základem produktů Bodhi jsou esenciální oleje a čisté rostlinné extrakty - nejštědřejší dary přírody. Více o jejich příznivých zdravotních i aromaterapeutických účincích se dočtete v bylinném herbář .

Harmonie těla a duše

"Bodhi" je harmonie přírody. Je to věčná rovnováha rostlin a člověka. Naše tradiční receptury zregenerují tělo a mysl do tohoto přirozeného stavu. Aromaterapie je známá příznivým vlivem na duševní pohodu a rovnováhu a přírodní ingredience podpoří vnější krásu. Všechny naše produkty jsou vyrobeny v souladu s časem prověřenými tradicemi péče o tělo a pleť.

Lázně představují radost z fyzických pocitů a rituálů péče o tělo. Počátky sahají až do antiky, dávali smysl už v minulosti a v současnosti se staly povinností. V čase se tajemství koupele a rituály používané na očistu a osvěžení těla staly mimořádně přitažlivými. Všechno to nejlepší jsme přenesli do kosmetiky Bodhi. Naše vybrané směsi esencí budou vašim každodenním zdrojem krásy, zdraví a potěšení.

Štědrost rostlin pro krásu a potěšení

Tropické podnebí jihovýchodní Asie poskytuje nejen místo pro volný čas a exotickou dovolenou, ale také ideální podmínky pro růst vegetace a rostlin. Je bohatá na flóru, která překypuje látkami s pozitivními účinky na krásu a zdraví. Výběr z ovoce dozrávajícím pod rovníkovým sluncem a množství květin a bylin poskytují základ pro výrobu esenciálních olejů, které jsou základem pro opravdové bylinné koupele. Kosmetika Bodhi vás prostřednictvím jedinečných orientálních vůni dnes magicky přenese až na okraj relaxace a meditace.

Originální a jedinečná thajská kosmetika založená na tradicích dávných orientálních lázní posílí vašeho ducha a obnoví vaši přirozenou krásu a zdraví.

OBNOVTE RITUÁL lázně a ZAŽIJTE NA VLASTNÍ KŮŽI vůni dálek, KTERÁ VÁS osvobodit.

 

Esenciální oleje za super cenysady!