Pomůcky na masáž

Telové procedúry
BODHI nabízí pomůcky pro masáže těla i tváře. Dopřejte klientům Vašeho Spa uvolňující procedury.

Pomůcky a nástroje na masáže z ponuky Bodhi jsou vyrobené z čistě přírodních materiálů jako je dřevo, bavlna a byliny. Umocní terapeutický potenciál masáží a uvolnění klienta.

Uvítací koupel nohou před masáží jsou pro klienta úžasným zážitkem, který ho okamžitě odbřemení od starostí, zrealxuje jeho mysl a umožní mu soustředit se na probíhající rituál a masáž. Koupele nohou jsou součástí tradičných thajských masáží, masáží a rituálů z Bali, Indonesie apod. Pro tento důležitý krok proto použijte krásnou mísu z kvalitního dřeva na koupel nohou před masáží nebo na pedikuru.

Bylinné masážní polštáře mají dvojaký účinek. Uvolňují a masírují svaly těla nebo tváře. Zároveň uvolňují blahodarní látky z bylin obsažených v náplni herbálních masážních polštářů. 

Dřevěné pomůcky na masáž jsou určeny pro speciální masérské techniky nebo akupresuru. Něktoré z nich jsou vhodné i pro domácí masáž. Pomůcky na masáž z nabídky Bodhi jsou vyrobeny z krásného masívního dřeva (kokosového alebo palmového) a jsou kvalitně opracované.

Brožúra masážne oleje
katalog masaznych olejov
Brožúra [PDF] 1145kB

NABÍDKA PRO PROFESIONÁLY: 
PRODUKTY PRO MASÉRY, MASÁŽNÍ CENTRA, HOTELY A SPA

Kvalitní masážní oleje a produkty pro terapeutické užití pro velkoodběratele naleznete v našem katalogu BODHI Profesional. Jak používat masážní oleje pro masérov si přečtěte na našem blogu. 

Uvolněte se a podpořte pocit vnitřní pohody ... 

 

 • promo
  Masážní polštář
  200KČ
 • promo
  Masážní polštář na obličej
  150KČ
 • promo
  Masážní válec z kokosového dřeva - veliký
  250KČ 300KČ
 • Masážní válec z kokosového dřeva - malý
  250KČ
 • promo
  Lahvička s kapátkem (50ml)
  30KČ
 • promo
  Lahvička s kapátkem - 100ml
  30KČ

Balzámy na rty