Kurzy aromaterapie

Aromaterapia kurzy

BODHI holistická akadémia Aromaterapie čerpá z vědomostí získaných z orientálních moudrosti jihovýchodní Asie a nabízí profesionální poradenské služby v aromaterapii a SPA. Společnost Bodhi byla založena v roce 2009 v Thajsku, vyrábí přírodní produkty péče o tělo, pro koupel a aromaterapii. Bodhi se stává důvěryhodným a uznávaným jménem v oblasti LUXURY SPA & WELLNESS s dodávkami pro naprestížnejšie SPA masážní centra a hotely celosvětově. 

Kurz Aromaterepie

S více než 7 let zkušeností v oblasti SPA a životního stylu, v roce 2019 společnost Bodhi uvádí kurzy aromaterapie. Na kurzech holistické Aromaterapie se se integruje umění, ověřené praktiky a kultura s cílem optimalizovat kurzy pro současný životnný styl. Cílem kurzů je nejen zprostředkovatelna informaci ale i vědomí jak dosáhnout harmonii těla a mysli, která je základním konceptem každého duchovního myšlení.

Kurzy holistické aromaterapie jsou vedeny klinickou aromaterapeutkou Monikou Végh, Ilhem Mahbouli a Martinou Kubicovou. .

Přidejte se k nám a objevte sílu přírody, která zharmonizuje Vaše tělo i duši.

KURZY PRO ROK 2019:


Kurz Aromaterepie

 

Využití aromaterapie pro posílení imunity

Termíny kurzu: 5.10.2019, 10:00 - 17.30 hod
Město: Bratislava
Lektorka: Monika Végh
Cena kurzu: 99 EUR

Stručný přehled kurzu:
1.blok: Esenciální oleje a aromaterapie, všeobecní aplikace pro aromaterapii, Jak vytvořit atmosféru aromaterapie v každodenním životě 
2. blok: Jak si na podzim posílit imunitu prostředníctvím esenciálních olejů. Jak pomocí aromaterapie bojovat proti nachlazení a chřipce.
3.blok: Praktická část - míchání esenciálních olejů pro podporu imunity

Přihlášky a informace: info@bodhi.cz

 


Kurz Aromaterepie

 

Aromaterapie a stres: vánoční míchání dárků

Termín kurzu: 30.11.2019, 10:00 - 17.30 hod
Město: Bratislava
Lektorka: Monika Végh
Cena kurzu: 99 EUR

Stručný přehled kurzu:
1.blok: Jak aromaterapie ovlyvňuje naši náladu. Jak aromaterapie může pomoci bojvoat proti stresu.
2.blok: Esenciální oleje, které pomáhají překonávat životní těžkosti, nalézt souladit mysli a těla, dodat sebadůvěru, odvahu nebo rozhodnost, upokojit rozbouřené emoce nebo myšlenky.
3.blok: Míchání vánočního dárku pro blízkou osobu (nebo pro sebe).

Přihlášky a informace: info@bodhi.cz

 

Organizační informace:

Trvání: Kurz trvá 6 hodin, je rozdělený do 3 samostatních bloků - teoretická část, část o konkrétních olejů a praktická část - míchání olejů podle aktuální témy.

Rozvrh dne: Kurzy se konají od 10:00 do 17:30 hod. s přestávkou na oběd od 12:00 do 13:00 hod. a krátkou přestávkou mezi 2. a 3. blokem (15-20 minut).

V ceně kurzu je zahrnuto: přednáškové materiály, esenciální oleje a aromaterapeutické pomůcky potřebné na praktickou část a ukázky počas kurzu, vlastní olej který si namícháte podle aktuální témy, občerstvěnní a nápoje počas kurzu, dárek od Bodhi.

Přihláška a platba: Účast na kurzu je možná až po přihlášení a zaplacení celé ceny kurzu před konáním kurzu.

PŘIHLÁŠKY A INFORMACE NA: info@bodhi.cz

 

Právo na změny v kurzích vyhrazeny.