Kurzy aromaterapie

Aromaterapia kurzy

BODHI holistická akadémia Aromaterapie čerpá z vědomostí získaných z orientálních moudrosti jihovýchodní Asie a nabízí profesionální poradenské služby v aromaterapii a SPA. Společnost Bodhi byla založena v roce 2009 v Thajsku, vyrábí přírodní produkty péče o tělo, pro koupel a aromaterapii. Bodhi se stává důvěryhodným a uznávaným jménem v oblasti LUXURY SPA & WELLNESS s dodávkami pro naprestížnejšie SPA masážní centra a hotely celosvětově. 

Kurz Aromaterepie

S více než 7 let zkušeností v oblasti SPA a životního stylu, v roce 2019 společnost Bodhi uvádí kurzy aromaterapie. Na kurzech holistické Aromaterapie se se integruje umění, ověřené praktiky a kultura s cílem optimalizovat kurzy pro současný životnný styl. Cílem kurzů je nejen zprostředkovatelna informaci ale i vědomí jak dosáhnout harmonii těla a mysli, která je základním konceptem každého duchovního myšlení.

Kurzy holistické aromaterapie jsou vedeny klinickou aromaterapeutkou Monikou Végh, Ilhem Mahbouli a Martinou Kubicovou. .

Přidejte se k nám a objevte sílu přírody, která zharmonizuje Vaše tělo i duši.

AKTUÁLNE KURZY na rok 2024: 

WORKSHOPY A WEBINÁŘE 

Kurz Aromaterepie

WORKSHOP AROMATERAPIE
Jak míchat esenciální oleje

Termín kurzu: připravujeme 2024

Trvání: 14:00 - 18.30 hod
Město: Bratislava
Lektorka: Mária Molnárova
Cena kurzu: 45€


Registrace do kurzu »

Stručný přehled kurzu:

Workshopy aromaterapie jsou půldenní kurzy s teoretickou i praktickou částí. V teoretické části se účastníci naučí informace co jsou esenciální oleje a jak fungují. Jejich zdravotní účinky působení na lidký organismus a způsoby použití. Několik tipů, jak si zapamatovat účinky a pohled „přes lupu“ na 10 nejpoužívanějších esenciálních olejů. V praktické části workshopu si účastníci vyrobí praktické pomůcky pro zdraví a emoční pohodu např. balzám na usnadnění dýchání, masážní olej či difúzní směs.

 

 


Kurz Aromaterepie

VIDEO WEBINÁŘ ZÁKLADY AROMATERAPIE
ke stažení + brožurka v pdf

Termín kurzu: připravujeme 2022

Trvání: 60 min
Město: Bratislava
Lektorka: Mária Molnárová
Cena kurzu: 7€

Stručný přehled kurzu:

V tomto praktickém webináři máte možnost stáhnout online vzdělávací hodinu, na které Vás seznámíme se základními principy práce s esenciálními oleji. Co jsou esenciální oleje a jak fungují jejich účinky a způsoby použití - několik tipů a příkladů řešení konkrétních zdravotních problémů pomocí esenciálních olejů. Pohled "přes lupu" na 10 nejpoužívanějších esenciálních olejů.

V cene kurzů je zahrnuto:  učební materiál ke stažení, brožurka Průvodce esenciálními oleji (pdf), 5 receptů na výrobu atd.

 

 

HOLISTICKÁ AKADEMIE
víc denné a ročné kurzy 

Škola AromaterapieŠkola Aromaterapie

Škola aromaterapie ČTYŘI ŽIVLY
by IRISANA 

Trvání kurzu:Škola se skládá ze tří ročníků. Každý ročník trvá 6 měsíců a je ukončen závěrečným víkendovým kurzem se zkouškou.

Místo: Bratislava, Piešťany, Žilina
Lektorka: Monika Végh
Cena kurzu a detailní obsah kurzu na www.irisana.eu 

Stručný přehled kurzu:
V Škole Aromaterapie ČTYŘI ŽIVLY máte možnost absolvovat tři ročníky. Každý ročník trvá 6 měsíců a je ukončen záverečným víkendovým kurzem se zkouškou.

Další termíny a témy kurzů oznámime brzy.

Chystáme pro Vás několik dalších Kurzů s aktuálními tématy. Sledujte tuto stránku, facebook-ovou stránku nebo se přihlaste k odběru novinek, aby Vám neušel žádný kurz aromaterapie.

 

Organizační informáce ke KURZŮM:

Trvání:podle druhu kurzu, webináře, je rozdělen do 3 samostatných bloků - teoretická část, část o konkrétních olejích a praktická část - míchání olejů podle aktuálního tématu.

Rozvrh dne:  Podle druhu kurzu, workshopu. V případě celoděného kurzu s přestávkou na oběd od 12:00 do 13:00 hodin. a krátkou přestávkou mezi 2. a 3. blokem (15-20 minut).

V ceně kurzů je zahrnuto: přednáškové materiály, esenciální oleje a aromaterapeutické pomůcky potřebné pro praktickou část a ukázky během kurzu, vlastní olej, který si namícháte podle aktuálního tématu, občerstvení a nápoje během kurzu, dárek od Bodhi.

Přihláška a platba: Účast na kurzu je možná až po přihlášení a zaplacení celé ceny kurzu před konáním kurzu.

Počet účastníků: minimálně 5, maximálně 12

PRIHLÁŠKY A INFORMACE NA: info@bodhispa.sk

Prečítajte si ZMLUVNÉ PODMÍNKY

Právo na zmeny v kurzoch vyhradené.

FILOZOFIE 

BODHI Akademie holistické aromaterapie poskytuje nejkvalitnější vzdělávání v oblasti aromaterapie na Slovensku i profesionální konzultační služby v oblasti aromaterapie a školící program pro profesionály z oblasti SPA, beauty a wellness. Bodhi Akademie spojuje současné poznatky a zkušenosti o léčivých účincích rostlin a květin, které jsou relevantní a praktické pro dnešek. Mnohé z praktik v našich osnovách jsou inspirovány AYURVÉDOU či Tradiční orientální medicínou (Thajsko, Čína atd.). Věříme, že aromaterapie není jen alternativa k lékům. Naším cílem je inspirovat k lásce ke společnosti a přírodě. Filozofie Bodhi Akademie spočívá na třech pilířích: Prvním pilířem je klid mysli, snižování emočního stresu, prevence psychosomatických onemocnění a podpora odolnosti těla i mysli vůči stresu. Tohoto cíle na kurzech dosahujeme samotnou aromaterapií ve spojení s dechovými cvičeními. Druhým pilířem je používání esenciálních olejů a samotných bylin v každodenním životě k léčení, užívání v kosmetice či domácnosti, ve wellness a zajistit tak dlouhodobě udržitelný, zdraví prospěšný životní styl. Třetím pilířem je nauka o životě v harmonii, vnitřní pohodě a radosti. Rovnováha ve všem - to je naše výzva pro společnost a dnešní lidi.

V budoucnosti BODHI AKADEMIE plánuje poskytovat také certifikované odborné kurzy pro MASÉRY, SPA A WELLNESS a BEAUTY EXPERTŮ. Komplexní výuka a lekce budou tematicky zaměřeny se specializací např. na Thajské aromamasáže, Masážní celotělové procedury nebo i příprava či míchání vlastních masážních olejů, balzámů atd.

Psychika ovlivňuje naše tělo, jeho zdraví, výkon a pohodu. Psychosomatika- věda, která pojednává o tom, jak psychika ovlivňuje tělo, se již vyučuje na univerzitách. Fakt, že tělo, mysl, emoce a duch tvoří jednotu, je dnes akceptován nejen ve vědeckém světě, ale i v každodenní realitě. Stažený žaludek, boule v krku jsou všeobecně známé tělesné reakce na emoční stres. Lékaři tradiční čínské medicíny diagnostikují podle emocí. Emoce jsou těsně spojeny s činností orgánů, prostřednictvím nichž orgány reagují na vnitřní popudy i na citové podněty, které přicházejí zvenčí. Staří Číňané věděli, že pokud jsou city příliš velké a působí dlouhodobě, mohou se stát příčinou nemoci. Fakt, že tělo není jen množství orgánů nebo shluk buněk, přitom nemusíme chápat nábožensky nebo esotericky. Pokud se s vámi rozejde partner, tělesně jste sice úplně v pořádku, přesto to s vámi může fyzicky „zamávat“, psychický problém se somatizuje někdy dost drasticky. Aromaterapie a její metody aplikace nám mohou pomoci obnovit ztracenou rovnováhu v sobě i v našich vztahových, sociálních i emočních polích.

  

Ing. MONIKA VÉGH - Klinický Aromaterapeut

Monika Végh - Klinický aromaterapeutMonika je odborným garantem a lektorem Akademie holistické aromaterapie Bodhi a zakladatelkou školy aromaterapie Čtyři živly. Profesionálně se aromaterapii začala věnovat v roce 2007. Klíčovým pro její profesní růst se stalo studium na Primavera Academy v Německu, které úspěšně ukončila zkouškou v roce 2011 a získala titul Aromaexpert. V roce 2013 dokončila nástavbové studium klinické aromaterapie v Rakousku a získala titul klinický Aromaterapeut.

Nabyté poznání ji přivedlo k vzájemnému propojení energie živlů s léčivou silou bylin a aromaterapie. Na tomto základě vytvořila jedinečný léčebný systém, který přes zvládnutí živlů ve spojení s aromaterapií umožňuje obnovit harmonii těla a duše. Jejím snem je zprostředkovat své poznatky a zkušenosti všem, kdo mají zájem vstoupit do voňavé lékárny přírody a vydat se na úžasnou cestu poznání.

Více informací o Monice Végh naleznete na stránce školy aromaterapie www.irisana.eu

 

MÁRIA MOLNÁROVÁ - Aromaterapeutka a lektorka
výroby prírodnej kozmetiky

Mária Molnárová Lektorka

Maria se orientuje hlavně na využití aromaterapie při výrobě přírodní kosmetiky. Několik let se věnuje realizaci workshopů výroby přírodní kosmetiky, na kterých učí účastníky výrobě základní kosmetiky pro všechny věkové kategorie a DIY produkty pro domácnost. Klade důraz na ekologii a waste management, učí lidi jednoduchosti výroby a stále hledá nové "life hacky" - jak si zakomponovat přírodu do svých domácností.

Absolvovala kurz výroby parfémů, základy výroby kosmetiky s ajurvédskými prvky a aktuálně je studentkou renomované školy pro certifikovaného výrobce přírodní kosmetiky Formula Botanica.

 

 

Mgr. MARTINA KUBICOVÁ -  Aromaterapeut čtyři živly

Martina Kubicová - LekorkaMartina je milovnice bylinek a aromaterapie. V aromaterapii hledá cestu za zdravím v souladu s přírodou. Napsala a vytvořila spoustu tipů a receptů jak používat esenciální oleje v každodenním životě pro zdravé tělo, mysl ale i zdravou domácnost. Při konzultacích se neorientuje jen na to, který olej použít, ale snaží se dostat hlouběji do „problému“ a pátrá proč se daný „neduh“ dostavil, protože věří v rovnováhu těla s myslí a zdravým životním stylem. Věnuje se také aromaterapii pro děti.

Aromaterapii se začala věnovat v roce 2012. Je spoluautorkou Brožurky o esenciálních olejích pro BODHI Herbal SPA. Absolvovala 3letý kurz aromaterapie ČTYŘI ŽIVLY a kurzy Thajské masáže v Bangkoku v Thajsku.

 

 


Přidejte se k nám a objevte sílu přírody, která zharmonizuje Vaše tělo i duši.  

 

 

Esenciální oleje za super cenysady!