Kariéra

Chcete se podělit na rozšíření značky BODHI v Česku? Chcete vědět, jak si zarobit a zároveň nakupovat se slevou? Radi Vás privítáme, podporíme, naučíme ako společně představit lidem Bodhi SPA. Spoznej krásu. Orientální čistotu. Léčivé jako aj terapeutické účinky použitých ingrediencí.

HĽADÁME:Kariera v Bodhi herbal Spa

KEY ACCOUNT MANAGER - BODHI Herbal SPA Cosmetics
Part time - Praha

Popis práce:

Budování nové kvalitní značky v segmentu přírodní SPA kosmetiky v ČR. Řízení aktivního prodeje a péče o stávající i nové klienty.  Realizace obchodni i marketingove strategie s podporou e-shopu bodhi.cz.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:

  • hledáme managera s vynikajícími vyjednávacími dovednostmi a obchodím duchem
  • realizace strategie prodeje směřovaná na síťové i klíčové individuální klienty v oblasti kosmetiky, wellness a SPA
  • jednání ohledně prodejních smluv a jejich podmínkách
  • připravování prezentací pro jednání s klienty,
  • budování obchodních vztahů, správa databází
  • podpora marketingove strategie a sprava kampani
  • praca s online nastroji i webstrankou bodhi.cz, reporting

Požadujeme:

VŠ vzdělání
předchozí zkušenosti na podobne pozici min. 3 roky
přehled v oblasti Beauty, wellness & spa
Příjemné profesionální vystupování
Samostatný, zodpovědný přístup k práci a zdravou soutěživost
Komunikativnost, flexibilita
Znalost práce s MS Office na pokročilé úrovni
Znalost Adobe PHOTOSHOP na pokročilé úrovni
Materinsky jazyk Český a vynikají znalost AJ
praca na Zivnost
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

Zázemí mezinárodní společnosti
Mladý dynamický tým
Práca na živnost
Nástup možný ihned
Možnost práce z domu i na částečný úvazek
Bonusy a prémie
Mobilní telefon s výhodným tarifem
Spoznej krásu i terapeutické účinky prirodnich oleju

V případě zájmu zašlete svůj životopis na email:
martina@bodhispa.sk, +421 907 863 639