Kariéra

Chcete se podělit na rozšíření značky BODHI v Česku? Chcete vědět, jak si zarobit a zároveň nakupovat se slevou? Radi Vás privítáme, podporíme, naučíme ako společně představit lidem Bodhi SPA. Spoznej krásu. Orientální čistotu. Léčivé jako aj terapeutické účinky použitých ingrediencí.

HLEDÁME:Kariera v Bodhi herbal Spa

Obchodní zástupce / Country manager - part-time

Hledáme managera na PART-TIME s vynikajícími vyjednávacími dovednostmi a obchodním duchem realizace strategie prodeje směřovaná na síťové i klíčové individuální klienty v oblasti kosmetiky, wellness a SPA

Vaším úkolem bude:

  • jednání ohledně prodejních smluv a jejich podmínkách včetně B2B klientů a obchodních příležitostí (wellness centrá, kosmetické salony, hotely, masérské studia),
  • připravování prezentací pro jednání s klienty,
  • budování obchodních vztahů, správa databází
  • podpora marketingové strategie a správa kampani
  • práce s online nástroji i webstrankou www.bodhi.cz
  • reporting

NABÍZÍME:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Mladý dynamický tým
  • Práci na živnost
  • Nástup možný ihned
  • Možnost práce z domu i na částečný úvazek
  • Bonusy a prémie
  • Poznej krásu i terapeutické účinky aromaterapie - Vstupní Kurz
  • Možnost se vypracovat na partnera společnosti
  • Slevy na výrobky, produkty Bodhi pro Vaše osobní testování a ukážku pro klientelu

POŽADUJEME:

  • VŠ vzdělání
  • prokazatelnou praxi na obchodní pozici min. 3 roky!
  • přehled v oblasti Beauty, wellness & spa
  • Příjemné profesionální vystupování, komunikativnost, flexibilitu, schopnost navazovat kontakty
  • Samostatný, zodpovědný přístup k práci a zdravou soutěživost
  • Komunikativnost, flexibilita
  • Znalost práce s MS Office na pokročilé úrovni
  • Základní Znalost WEB PUBLISHINGU i Adobe PHOTOSHOP
  • Mateřinský jazyk Český a vynikají znalost AJ
  • Řidičský průkaz sk. B

INFORMACE O POZICI:

  • pozice na PART-TIME
  • práce na živnost
  • region celé ČR
  • termín nástupu: dle dohody
  • možnost pracovat na smlouvu o obchodním zastoupení
  • plat podle provize z prodejů

V případě zájmu zašlete svůj životopis na email:
maria.molnarova@bodhispa.sk, +421 904 348 345

Esenciální oleje za super cenysady!